Centrum Danych Asseco Data Systems

Komplementarne usługi

W Centrum Danych każdego dnia rozwijana jest infrastruktura techniczna o strategicznym znaczeniu dla klientów. Światowe standardy bezpieczeństwa przechowywania danych oraz prace realizowane w sposób projektowy sprawiają, że zakres usług Centrum Danych jest komplementarny i dokładnie dopasowany do potrzeb klientów.

Zespół Centrum Danych Asseco Data Systems to eksperci z wieloletnim doświadczeniem, którzy gotowi są do wsparcia 24/7. Firma zapewnia serwery dedykowane, serwery wirtualne, usługi w chmurze w modelu PaaS i IaaS, backup danych oraz DRaaS, który gwarantuje ciągłość funkcjonowania systemów. Od lat Asseco Data Systems współpracuje ze znanymi, jak i mniej rozpoznawalnymi markami oraz szczyci się zaufaniem instytucji publicznych.

Czytaj więcej na wwwPartnerstwo z SOL24.pl
W ramach partnerstwa z SOL24.pl Asseco Data Systems dostarcza infrastrukturę serwerową, na której realizowane są usługi hostingowe dla platformy Magento 1.9 i 2.0. dostarczanej setkom biznesów. Polskie Centrum Danych to gwarancja bezpieczeństwa oraz szybkiego i sprawnego działania.