Brother

Oto klucz
do większych zysków

Szyfrowanie SSL

To ochrona danych drukowanych w drukarce sieciowej oraz gwarancja tego, że nie trafią one w niepowołane ręce. Szyfrowane połączenie SSL uniemożliwia nieupoważnionym użytkownikom odczytania danych wysyłanych do drukarki. Zastosowane w drukarkach Brother szyfrowanie SSL to pewność, że drukowane dane poufne są bezpieczne.

Dotykowy wyświetlacz LCD

Zapewnia komfort korzystania z drukarki Brother. Dotykowy wyświetlacz LCD ułatwia obsługę urządzenia i sprawia, że staje się ona intuicyjna.

B-GUARD

B-guard to narzędzie stwarzające zaawansowane możliwości monitorowania i redukcji kosztów drukowania. System umożliwia sprawne zarządzanie flotą drukarek, a także stałą kontrolę zużycia materiałów. Drukowane dane są chronione, ponieważ wydruk zostanie wykonany dopiero po podejściu osoby zlecającej do drukarki. Oprogramowanie b-guard jest dostępne wyłącznie w drukarkach Brother.

Podajnik ADF

Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) umożliwia wydajne skanowanie dokumentów wielostronicowych. Dzięki ADF skanowanie i kopiowanie w urządzeniach Brother obywa się bez konieczności ręcznego podawania kolejnych kartek.

At your side, czyli po twojej stronie to motto przyświecające produktom firmy Brother. Klient znajduje się zawsze na pierwszym miejscu, co ma szczególne odbicie w dostarczaniu przez firmę produktów najwyższej jakości. Brother oferuje produkty dostosowane do potrzeb biznesowych zarówno małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw.
MFC 1910 WE
MFC-L8850CDW

Cechy


3 Lata gwarancji od BROTHER
Produkty Brother, prawidłowo eksploatowane, zapewniają najwyższy poziom użytkowania. Firma Brother jest pewna jakości i niezawodności swoich urządzeń dlatego oferuje dla wszystkich klientów 3 lata gwarancji po rejestracji na www.brother.pl. Wszystko dla długotrwałego komfortu użytkowania.

B-GUARD
Monitoruj, kontroluj i obniżaj koszty druku za pomocą rozwiązania B-guard:
-System ten poprawia bezpieczeństwo chroniąc dokument przed dostaniem się w niepowołane ręce
-Pozwala zaoszczędzić pieniądze dzięki zmniejszeniu zużycia materiałów eksploatacyjnych i papieru
-Daje pełną kontrolę nad drukarkami w firmie
-Pomaga chronić środowisko

Usługa zarządzania drukiem


Wirtualne zarządzanie drukiem jeszcze nigdy nie było tak proste. Drukarki Brother zostały wyposażone w bogate oprogramowanie zwiększające produktywność oraz zmniejszające koszty:
- BRAdmin Professional - to program przeznaczony do zdalnego monitorowania i konfigurowania floty drukarek rozproszonych po różnych lokalizacjach,
- Web Based Management – program służący do zarządzania urządzeniami poprzez przeglądarkę internetową
- Uniwersalny Sterownik Drukarki - sterownik, dzięki któremu można zainstalować z jednego centralnego punktu dostępu dla wielu urządzeń Brother rozproszonych po różnych lokalizacjach.

Wygodna obsługa


Intuicyjny interfejs z ekranem dotykowym, mieszczący nawet 500 arkuszy papieru podajnik oraz opcja wydruku dwustronnego sprawiają, że drukowanie jest proste.

Wsparcie dla urządzeń mobilnych


Oprogramowanie Brother współpracuje z szeroką gamą urządzeń mobilnych, dzięki czemu w łatwy sposób można drukować i skanować z większości aplikacji mobilnych oraz typów plików.