Lenovo ThinkPad E560

Smukły, biznesowy laptop
dla wymagających
Smukły, biznesowy laptop napędzany procesorem najnowszej generacji z linii Intel® Skylake. Notebook jest dostępny w wielu konfiguracjach, również z czytnikiem linii papilarnych, 15,6 calowym ekranem o wysokiej rozdzielczości oraz dyskiem SSD.

Intel® CoreTM oraz Intel® Pentium®

Procesory zapewniające moc i szybkość działania komputera. Zwiększona wydajność to szerokie możliwości płynnej pracy wielozadaniowej bez obciążenia systemu. To gwarancja bezpieczeństwa systemu i stabilności jego działania.

Windows 10 Pro

Zapewnia łatwe zarządzania danymi firmowymi bez inwestowania w dodatkową kosztowną infrastrukturę. System zawiera zabezpieczenia doskonale chroniące firmowe dane. Działa również na urządzeniach mobilnych oraz oferuje znane i intuicyjne środowisko pracy. Istnieje również możliwość instalacji systemu Windows 7 i 8 w wersji Pro.

TPM

Moduł TPN to najskuteczniejsza ochrona danych uniemożliwiająca korzystanie z zaawansowanych funkcji zabezpieczających komputer. TPN przechowuje klucze kryptograficzne, hasła i certyfikaty oraz odpowiada za szyfrowanie kluczowych danych. Moduł zapewnia optymalną łączność oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa poufnych danych.

Ekran IPS

Matryca IPS precyzyjnie odwzorowuje kolory, jasność i kontrast wyświetlanego obrazu. Światło na monitorze nie jest rozproszone, co umożliwia patrzenie na ekran z każdej strony, bez konieczności ustawiania go pod odpowiednim kątem. Ekran IPS w laptopach Lenovo zapewnia efektywną pracę i doskonałej jakości obraz.

Cechy


Wydajny procesor i nawet 16 GB RAM
Najnowszy procesor generacji Intel® Skylake zapewnia wysoką wydajność i dużą energooszczędność. Laptop dostępny jest w kilku konfiguracjach, w tym z najmocniejszym procesorem Core™ i7-6500U oraz układem Celeron® 3855U. Dzięki rozbudowanej pamięci operacyjnej użytkownik może liczyć nawet na 16 GB pamięci RAM.

Dedykowany układ graficzny AMD Radeon™
W podstawowej wersji E560 posiada energooszczędny układ graficzny Intel® HD Graphics. Z myślą o grach i multimediach powstał wariant wyposażony w GPU AMD Radeon™ R7 M370 korzystający z podręcznej, 2-gigabajtowej pamięci GDDR5. Złącze HDMI™ pozwala na podłączenie laptopa do telewizora lub monitora - obraz i dźwięk są przesyłane cyfrowo.

Kamera Intel® RealSense™ 3D
To nowa, rewolucyjna odsłona interakcji i kontroli za pomocą gestów. Funkcja rozpoznawania twarzy i gestów zwiększa bezpieczeństwo logowania, kamera wraz ze specjalnym oprogramowaniem stwarza możliwości skanowania 3D i otwiera nowy wymiar dla wideokonferencji.

Matowy ekran o przekątnej 15,6
Wyświetlacz chroni matowa powłoka, która zapobiega powstawaniu niechcianych odbić. W połączeniu z mocnym podświetlaniem panelu, obraz na ekranie pozostaje czytelny bez względu na zewnętrzne warunki. W wersji podstawowej laptop jest dostępny w wersji HD (1366 x 768), ale w sprzedaży znajduje się również edycja z ekranem FHD (1920 x 1080).

Klawiatura i manipulator TrackPoint®
Duże, wyprofilowane litery na klawiaturze umożliwiają sprawną pracę i komfort korzystania z laptopa przy dłuższych sesjach. Klawiatura jest odporna na zalanie. Dodatkowo laptop został wyposażony w duży gładzik przystosowany do obsługi gestów w systemie Windows 10, manipulator TrackPoint® oraz zestaw przycisków funkcyjnych.

Do 9 godzin pracy na baterii
Dzięki rozbudowanemu systemowi zarządzania zasobami, pojemnemu akumulatorowi i energooszczędnej architekturze procesora Intel® Skylake, bateria E560 wytrzymuje do 9 godzin na jednym ładowaniu.

Rozbudowany zestaw portów i technologia Lenovo OneLink
Uniwersalny zestaw portów gwarantuje szeroką kompatybilność laptopa z komputerowymi peryferiami. E560 wyposażony został w dwa złącza wideo (VGA i HDMI™), gniazdo kart pamięci 4w1, trzy porty USB w standardzie 3.0 oraz złącze audio. Całość uzupełnia gniazdo ładowarki wspierające technologię Lenovo OneLink.

System Windows i dedykowane oprogramowanie Lenovo
W zależności od indywidualnych potrzeb, użytkownik może wybrać jedną z trzech postaci systemu operacyjnego: biznesowy Windows 10 Pro, Windows 10 Home lub starszy, ale bardzo popularny w sektorze MŚP, system Windows 7 Professional. Dodatkowo do laptopa zostało dołączone oprogramowanie Lenovo oraz 30-dniowa wersja programu McAfee® i Microsoft Office 365.

Pakiety

Basic Trial

Darmowe 30 dni testu /komputer
Kup teraz
 • Bez Limitu dostęp do HELPDESK
 • 45 minut czas reakcji*
 • Płatny Serwis D2D
 • Płatna obsługa sprzętu peryferyjnego
 • Płatny plan rozwoju informatycznego
 • Stała cena dojazdu

Basic

48,89 zł komputer /miesiąc (netto)
Kup teraz
 • Bez Limitu dostęp do HELPDESK
 • 45 minut czas reakcji*
 • Płatny serwis D2D
 • Płatna obsługa sprzętu peryferyjnego
 • Płatny plan rozwoju informatycznego
 • Stała cena dojazdu

Pro

78,89 zł komputer /miesiąc (netto)
Kup teraz
 • Bez Limitu dostęp do HELPDESK
 • 15 minut czas reakcji*
 • Serwis D2D w cenie
 • Obsługa sprzętu peryferyjnego w cenie
 • Bezpłatny plan rozwoju informatycznego
 • Stała cena dojazdu