Praca
163
page-template-default,page,page-id-163,bridge-core-3.0.7,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-29.4,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive

Praca

Aktualne oferty pracy

Administartor IT

Twój zakres obowiązków:

  • administracja, utrzymanie i rozwój sieci LAN/WLAN/VLAN,
  • administracja, konfiguracja i monitoring serwerów Microsoft Windows, infrastruktury sieciowej, środowiska wirtualizacji;
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych użytkowników w zakresie: oprogramowania, sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych oraz sieci komputerowych,
  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi w zakresie modyfikacji obsługiwanych systemów i aplikacji,
  • zapewnianie ciągłego i bezawaryjnego funkcjonowania administrowanych systemów i aplikacji,
  • wsparcia informatyczne użytkowników w bieżącej pracy (obsługa zgłoszeń serwisowych),

Nasze wymagania:

  • wykształcenie min. średnie informatyczne lub pokrewne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – warunek konieczny,
  • wiedza w zakresie struktury i działania systemów ERP.
  • zdolności analitycznego myślenia,
  • umiejętność zarządzania sieciami LAN, konfiguracji urządzeń sieciowych,
  • znajomość oprogramowania Windows Serwer oraz Linux
  • bardzo dobrą znajomość urządzeń końcowych (komputery, laptopy, drukarki, urządzenia mobilne, itp.),
  • prawo jazdy kat B,
  • dokładność, samodzielność, sumienność,

Aplikuj przez formularz lub napisz na biuro@sol24.pl